Szlakiem Grodòw Piastowskich 2010 - CyclingbaseSzlakiem Grodòw Piastowskich 2010 - CyclingbaseSzlakiem Grodòw Piastowskich 2010 - CyclingbaseSzlakiem Grodòw Piastowskich 2010 - CyclingbaseSzlakiem Grodòw Piastowskich 2010 - CyclingbaseSzlakiem Grodòw Piastowskich 2010 - CyclingbaseSzlakiem Grodòw Piastowskich 2010 - CyclingbaseSzlakiem Grodòw Piastowskich 2010 - CyclingbaseSzlakiem Grodòw Piastowskich 2010 - CyclingbaseSzlakiem Grodòw Piastowskich 2010 - Cyclingbase
 
 June, Thursday 20 2019 
 
 
 
 
Results
Szlakiem Grodòw Piastowskich 2010
ME 2.1. UCI Européen
2010-05-07 : Classement général
Rank UCI Code Name First name Nation Teams Code Time/Gap Uci Points
1 POL19810508 Rutkiewicz Marek Mroz Active Jet MRO 11:15:07
2 POL19801027 Huzarski Bartosz ISD - Neri ISD 15"
3 POL19840306 Marczynski Tomasz CCC Polsat Polkowice CCC 20"
4 POL19900602 Kwiatkowski Michal Caja Rural CJR 47"
5 CZE19871115 König Leopold PSK Whirlpool - Author PSK 54"
6 SUI19820405 Schwab Hubert Vorarlberg - Corractec VBG 55"
7 CZE19800609 Kozubek Stanislav PSK Whirlpool - Author PSK 1.11.
8 POL19770623 Kiendys Tomasz CCC Polsat Polkowice CCC 1.16.
9 BEL19870618 Claeys Dimitri Team NetApp APP 1.33.
10 POL19830127 Janiaczyk Blazej Mroz Active Jet MRO 1.33.
11 GER19870221 Fuchs Sergej Team Nutrixxion Sparkasse TSP 1.48.
12 POL19810426 Morajko Jacek Mroz Active Jet MRO 2.03.
13 POL19860427 Batek Dariusz CCC Polsat Polkowice CCC 2.10.
14 GER19870423 Seubert Timon Team NetApp APP 2.11.
15 GER19860615 Belka Matthias LKT Team Brandenburger LKT 2.26.
2010-05-06 : Legnica - 32 km
Rank UCI Code Name First name Nation Teams Code Time/Gap Uci Points
1 UKR19760104 Metlushenko Yuri Amore & Vita - Conad AMO
2 POL19880124 Janiszewski Sylwester CCC Polsat Polkowice CCC
3 GER19730804 Müller Dirk Team Nutrixxion Sparkasse TSP
4 POL19770623 Kiendys Tomasz CCC Polsat Polkowice CCC
5 POL19860503 Kaczmarski Wojciech Legia - Felt LEG
6 POL19790609 Cichosz Marek Legia - Felt LEG
7 POL19810628 Rudnicki Dariusz Aktio Group Mostostal Pulawy AKT
8 AUS19840527 Sanderson Nicolas Amore & Vita - Conad AMO
9 POL19850718 Komar Mateusz Mroz Active Jet MRO
10 POL19771223 Wadecki Adam Aktio Group Mostostal Pulawy AKT
Leader :
Rank UCI Code Name First name Nation Teams Code Uci Points
2010-05-07 : Jawor - Zlotoryja - 158 km
Rank UCI Code Name First name Nation Teams Code Time/Gap Uci Points
1 POL19810508 Rutkiewicz Marek Mroz Active Jet MRO 4:02:10
2 CZE19871115 König Leopold PSK Whirlpool - Author PSK m.t.
3 GER19781019 Radochla Steffen Team Nutrixxion Sparkasse TSP 5"
4 SLO19820726 Strgar Matic Vorarlberg - Corractec VBG 7"
5 ITA19820921 Callegarin Daniele CDC-Cavaliere CDC m.t.
6 POL19810628 Rudnicki Dariusz Aktio Group Mostostal Pulawy AKT m.t.
7 GER19870703 Meier Tino LKT Team Brandenburger LKT 7"
8 POL19900602 Kwiatkowski Michal Caja Rural CJR 9"
9 CZE19850818 Kloucek Frantisek (JR) PSK Whirlpool - Author PSK m.t.
10 POL19840306 Marczynski Tomasz CCC Polsat Polkowice CCC m.t.
Leader :
Rank UCI Code Name First name Nation Teams Code Uci Points
1 POL19810508 Rutkiewicz Marek Mroz Active Jet MRO Pts.
2010-05-08 : Świdnica - Dzierzoniov - 167 km
Rank UCI Code Name First name Nation Teams Code Time/Gap Uci Points
1 POL19840306 Marczynski Tomasz CCC Polsat Polkowice CCC 4.43.26.
2 POL19801027 Huzarski Bartosz ISD - Neri ISD m.t.
3 POL19810508 Rutkiewicz Marek Mroz Active Jet MRO 1"
4 POL19810426 Morajko Jacek Mroz Active Jet MRO 31"
5 POL19830127 Janiaczyk Blazej Mroz Active Jet MRO 32"
6 POL19900602 Kwiatkowski Michal Caja Rural CJR 34"
7 GER19860615 Belka Matthias LKT Team Brandenburger LKT m.t.
8 POL19860427 Batek Dariusz CCC Polsat Polkowice CCC m.t.
9 CRO19790303 Rogina Radoslav Loborika Favorit Team LOB m.t.
10 BEL19870618 Claeys Dimitri Team NetApp APP m.t.
Leader :
Rank UCI Code Name First name Nation Teams Code Uci Points
1 POL19810508 Rutkiewicz Marek Mroz Active Jet MRO Pts.
2010-05-09 : Polkowice - Polkowice - 26 km
Rank UCI Code Name First name Nation Teams Code Time/Gap Uci Points
1 POL19820510 Bodnar Lukasz CCC Polsat Polkowice CCC 33:23
2 POL19770623 Kiendys Tomasz CCC Polsat Polkowice CCC 22"
3 POL19900602 Kwiatkowski Michal Caja Rural CJR 37"
4 POL19801027 Huzarski Bartosz ISD - Neri ISD 45"
5 SUI19820405 Schwab Hubert Vorarlberg - Corractec VBG m.t.
6 POL19810508 Rutkiewicz Marek Mroz Active Jet MRO 46"
7 POL19840306 Marczynski Tomasz CCC Polsat Polkowice CCC 54"
8 CZE19871115 König Leopold PSK Whirlpool - Author PSK 59"
9 CZE19800609 Kozubek Stanislav PSK Whirlpool - Author PSK 1.01.
10 POL19841017 Ziolkowski Wojciech DHL - Author DHL 1.06.
Leader :
Rank UCI Code Name First name Nation Teams Code Uci Points
1 POL19810508 Rutkiewicz Marek Mroz Active Jet MRO Pts.
2010-05-09 : Rudna - Legnica - 82 km
Rank UCI Code Name First name Nation Teams Code Time/Gap Uci Points
1 GER19741121 Schulze Andre PSK Whirlpool - Author PSK 1:55:35
2 GER19781019 Radochla Steffen Team Nutrixxion Sparkasse TSP m.t.
3 GER19870313 Forke Sebastian Team Nutrixxion Sparkasse TSP m.t.
4 UKR19790609 Hrechyn Serhy Amore & Vita - Conad AMO m.t.
5 POL19860503 Kaczmarski Wojciech Legia - Felt LEG m.t.
6 GER19870703 Meier Tino LKT Team Brandenburger LKT m.t.
7 POL19810508 Rutkiewicz Marek Mroz Active Jet MRO m.t.
8 POL19770623 Kiendys Tomasz CCC Polsat Polkowice CCC m.t.
9 POL19880124 Janiszewski Sylwester CCC Polsat Polkowice CCC m.t.
10 ITA19820921 Callegarin Daniele CDC-Cavaliere CDC m.t.
historic
2009 - ME 2.1.
1 Witecki Mariusz
2 Starchyk Volodymyr
2008 - ME 2.1.
1 Huzarski Bartosz
2 Kiendys Tomasz
2007 - ME 2.1.
1 Kiendys Tomasz
2 Mahoric Mitja
2006 - ME 2.1.
1 Kiendys Tomasz
2 Sapa Marcin
2005 - ME 2.1.
1 Piatek Zbigniew
2 Romanik Radoslaw
 
 
Women
Men
Cyclingbase - 2001 - 2019